,

Co nowego na Frontendzie? Programowanie na żywo z opcją śniadania | LIVE [24.03.2023] #frontend #coding

Posted by

Co nowego na Frontendzie? Śniadanie z Programowaniem | LIVE [24.03.2023]

Co nowego na Frontendzie? Śniadanie z Programowaniem | LIVE [24.03.2023]

Czy jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie frontendu i programowania? Jeśli nie, to warto wziąć udział w wydarzeniu “Śniadanie z Programowaniem”, które odbędzie się 24 marca 2023 roku.

Podczas tego wydarzenia będziemy omawiać najnowsze technologie i rozwiązania używane w frontendzie. Będziemy także dzielić się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi programowania i pracy nad projektami frontendowymi.

Jeśli interesuje Cię rozwój frontendu i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Będzie to doskonała okazja do skorzystania z wiedzy ekspertów i poszerzenia swoich umiejętności programistycznych.

Wydarzenie odbędzie się online, więc nie musisz się obawiać żadnych ograniczeń związanych z miejscem pobytu. Jest to świetna okazja do skorzystania z wartościowej wiedzy bez konieczności opuszczania domu.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów frontendu i programowania do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania kontaktów z innymi entuzjastami branży.

Nie czekaj dłużej i zarejestruj się już teraz, aby mieć pewność, że nie przegapisz tego cennego wydarzenia. Do zobaczenia na “Śniadaniu z Programowaniem”!

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
@burnsnewman
11 months ago

56:12 🤦Teraz już wiem po co była ta zmiana studia. W poprzednim nie mieściło się już ego Michała Miszczyszyna. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie robić nagrania w plenerze. Ale żarty na bok…
Michał, po pierwsze – trochę więcej kultury, mogłeś sobie darować to "jebcie się".
Po drugie – to, że Ty nie korzystasz z dekoratorów nie oznacza, że możesz wszystkim dookoła mówić ex cathedra co inni mają robić, a tym bardziej ich obrażać, kiedy się z Tobą nie zgadzają.
Po trzecie – nowa składnia dekoratorów nie wywraca do góry nogami starszych implementacji. Głównym brakiem jest params decorator, wykorzystywany np. w Angularze, Neście, TypeGraphQLu, Class Validatorze, czy VSCode. Ale jest już na to proposal, a do czasu wdrożenia go mamy flagę zapewniającą wsteczną kompatybilność.